Ogłoszenie

Zarząd SBM Dembud informuje, że na podstawie decyzji nr 25K/17 z dnia 14.07.2017r. wydanej przez Stołecznego Konserwatora Zabytków, zawieszone zostały roboty budowlane na działce nr 14/2 z obrębu 50207 przy ul. Bohaterów Getta 4 w Warszawie.
Obecnie na w/w działce prowadzone są wyłącznie prace archeologiczne.

Zawiadomienie o wycięciu drzew

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Dembud" informuje, że zamierza złożyć do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy Śródmieście oraz Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy Żoliborz wniosek o zgodę na wycięcie drzew.

więcej informacji

Witamy na stronie SBM Dembud

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa DEMBUD powstała w 1989 roku w Warszawie przy ul. Żytniej 46 pod numerem rejestracyjnym 2359. Siedziba Zarządu Spółdzielni SBM DEMBUD znajduje się przy ul. Żelaznej 41 lok. 9 w Warszawie. Naszym głównym obszarem działalności jest Zarządzanie nieruchomościami oraz Inwestycje mieszkaniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym doświadczeniem i wieloletnim dorobkiem inwestycyjnym.

odznaka

SBM Dembud została wyróżniona prestiżową Odznaką "Za zasługi dla Spółdzielczości" przyznawaną przez Krajową Radę Spółdzielczą.

więcej

certyfikat

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Dembud posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany na podstawie danych finansowych z roku 2013.

więcej

Planowana inwestycja

Dluga 50

ul. Bohaterów Getta 4

Apartamentowiec przy ul. Bohaterów Getta 4 składać się będzie z 25 mieszkań oraz 5 lokali użytkowtch.

więcej

Planowana inwestycja

Barszczewska

"Dom przy Potoku"
ul. Barszczewska 19

Apartamentowiec przy ul. Barszczewskiej 19 składać się będzie z 17 lokali mieszkalnych i 22 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

więcej